top of page

UAccelerator це кар'єрний акселератор для молоді, що має на меті поліпшення освітніх та кар'єрних перспектив наступного покоління українських бізнес-лідерів у таких галузях як консалтинг, фінанси та інвестиції, інтернет-технології та підприємництво.

На кого ми шукаємо?

Щороку ми набираємо ексклюзивний клас з українських студентів з провідних університетів країни та закордону, щоб приєднатися до нашої програми. Над кар’єрним розвитком кожного з успішних кандидатів будуть працювати наші ментори шляхом регулярних консультацій з питань починаючи від подальшого навчання чи співбесід при прийомі на роботу до заснування нового стартапу.

Які критеріі відбіру?

Участь у проекті безкоштовна, а відбір проводиться на конкурсній основі. Дізнатися більше про конкурс можна тут.

Хто наші ментори?

Наші ментори-волонтери мають унікальний досвід роботи в провідних компаніях світу включаючи McKinsey, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Google та інших в глобальних бізнес-центрах, таких як Лондон та Нью-Йорк, а також в Україні. Їх об'єднує любов до батьківщини та бажання передати свій досвід наступному поколінню українських бізнес-лідерів.

Ви можете ознайомитися з нашими менторами тут.

Чи видаємо ми стипендії або фінансування для стартапів?

UAccelerator це соціальний проект*, усі наші наставники та співробітники працюють на волонтерських засадах. Ми співпрацюємо з нашими корпоративними партнерами щоби виявити кандидатів для отримання стипендій на подальше навчання чи фінансування стартапів серед студентів відібраних до нашої програми.

Як з нами зв'язатися?

Якщо у вас є якісь будь-які питання щодо нашої роботи, або ви хочете нам допомогти, то будь ласка пішіть  на info@uaccelerator.org 

* Реєстрація благодійної організації в Великобританії в процесі

bottom of page